LVBET kod promocyjny – rejestracja 2020

Chcesz odebrać kod promocyjny LVBET? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to znalazłeś się w idealnym miejscu, w którym przedstawiamy kod promocyjny, wyjaśniamy sposób jego użycia oraz opisujemy przysługujące mu bonusy. Dzięki nam uzyskasz LVBET kod promocji i otrzymasz dodatkowe bonusy na start.

Jaki jest kod promocyjni LVBET?
Jaki jest kod promocyjni LVBET?

Jesteś na naszej stronie, ponieważ:

 • Rejestrujesz konto w LVBET, a uzupełniając formularz trafiłeś na pole “kod promocji” i nie wiesz, co wpisać, by skorzystać ze specjalnej oferty?
 • Dowiedziałeś się, że bukmacher LVBET oferuje kod promocji, dzięki któremu można zyskać lepszy bonus, a jako łowca promocji koło takiej sytuacji nie możesz przejść obojętnie

Nie zagłębiamy się w twoje motywacje, ponieważ jakie by nie były, to są one uzasadnione. Bądź pewny, że w tym miejscu odkryjesz LVBET kod promocyjny, odbierzesz bonusy, a my wyjaśnimy jak tego dokonać!

Przedstawiamy kod promocyjny LVBET 2020

Czas to pieniądz – jak głosi znane powiedzenie, więc nie traćmy dłużej czasu. Kod promocyjny pozwoli zyskać dodatkowe środki finansowe, a im dłużej zwlekamy, tym większe prawdopodobieństwo, że kod wygaśnie.

Co wpisać w polu “kod promocji” podczas rejestracji na stronie lvbet.pl? Hasło: PROMO2019 – to aktualny LVBET kod promocyjny.

Kod promocyjny LVBET 2020
Kod promocyjny LVBET 2020

Co pomocne, klienci, którzy przejdą do LVBET bezpośrednio z naszej strony uzyskają automatyczne wprowadzenie kodu promocji do formularza rejestracji.

Odbierz kod promocyjny LVBET

Najważniejsze informacje o kodzie promocyjnym LVBET:

 • LVBET kod promocyjny wygasa w dniu 31.12.2020
 • Kod promocyjny przeznaczony jest tylko dla nowych graczy LVBET
 • Kod użyć można tylko raz – w trakcie rejestracji na lvbet.pl
 • Kod “PROMO2019” można użyć w dowolnej formie tj. LVBET nie rozgranicza małych i wielkich liter
 • LVBET kod promocyjny obowiązuje w internetowych zakładach – przez komputer i telefon
 • Kod promocji nie jest dostępny w punkcie stacjonarnym LVBET 🙂

Jak odebrać kod promocyjny?

W zakładach bukmacherskich LVBET kod promocyjny trzeba użyć tj. wpisać lub skopiować w określone pole w formularzu rejestracyjnym.

Rejestrując konto LVBET nowy użytkownik jest zobligowany do podania danych osobowych, adresu e-mail i kodu promocji. Pole przeznaczone na wpisanie naszego kodu promocyjnego zatytułowane jest jako “kod promocji”.

Po przejściu na stronę LVBET i kliknięciu “zarejestruj się teraz” otworzy się formularz składający się z dwóch i opcjonalnie trzech kroków (jeśli klient zdecyduje się od razu na pełną rejestrację). Kod promocyjny LVBET należy wpisać w tzw. drugim kroku rejestracji obok takich danych jak login, hasło, e-mail i numer telefonu.

O czym pamiętać? Zakładając konto w LVBET wpisz kod promocyjny, ale także uzupełnij pozostałe pola w formularzu, tak by udanie ukończyć rejestrację w zakładach LVBET.

Co zyskujesz odbierając nasz kod promocyjny?

Jeśli chodzi o LVBET kod promocyjny, to zasada “nie grasz, nie wygrasz” traci sens, ponieważ wpisanie hasła: PROMO2019 gwarantuje bonusy finansowe, bez konieczności stawiania zakładów sportowych.

🔥Bonus bez depozytu 20 zł – darmowe środki na grę, przyznawane po rejestracji konta

🔥Bonus do 1000 zł – bonifikata po pierwszym depozycie

🔥Bonus do 500 zł – premia za drugą wpłatę

Dodając do siebie wszystkie bonusy LVBET wychodzi atrakcyjna kwota 1520 zł. Porównując ją z innymi legalnymi bukmacherami – kod promocyjny LVBET stawiany jest w czołówce, jeśli chodzi o wysokość bonusu.

Czy rejestracja z kodem się opłaca?

Zobaczmy, ile LVBET oferuje w standardzie i czy użycie kodu promocyjnego nam się opłaca?

Zwykła rejestracjaKod promocyjny
Brak bonusu bez depozytuBonus bez depozytu 20 zł
Bonus od 1. wpłaty do 1000 złBonus od 1. wpłaty do 1000 zł
Bonus od 2. wpłaty do 500 złBonus od 1. wpłaty do 500 zł
Razem: 1500 złRazem: 1520 zł

Rejestrując konto LVBET w standardzie odbieramy sobie możliwość skorzystania z bonusu bez depozytu. Darmowy zakład dostępny jest tylko z kodem promocyjnym, co generalnie czyni bonus większym o 20 zł.

Werdykt jest następujący: Nasz kod LVBET pozwala zyskać większy bonus powitalny o 20 zł!

Kod promocyjny a bonus powitalny LVBET

LVBET kod promocyjny powiększa standardowy bonus powitalny. Nowy klient ma dwa wyjścia – albo zarejestruje konto z kodem i zyska większy bonus na start, albo zrobi to bez kodu, a wtedy otrzyma standardowe 1500 zł bonus od depozytu.

Chcesz odebrać bonus LVBET? W takiej sytuacji polecamy nasz kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz dodatkowo bonus bez depozytu za rejestrację.

Rejestracja LVBET z kodem promocyjnym

1. Jeśli jesteś na stronie lvbet.pl to kliknij pole “rejestracja” lub przejdź z naszego linku tutaj

2. Zostaniesz przekierowany do modułu rejestracji

3. W pierwszym kroku zatytułowanym „podstawowe dane” wprowadź swoje imię, nazwisko, narodowość i numer PESEL

4. W kolejnym etapie oznaczonym jako „szybka rejestracja” uzupełnij pola dotyczące loginu, hasła, adresu e-mail, numeru telefonu oraz kodu promocji

5. Zdecyduj – kończysz na etapie szybkiej rejestracji, czyli chcesz od razu dokonać pełnej rejestracji

6. Zaznacz „zakończenie rejestracji” – jeśli nie chcesz podawać więcej danych (zweryfikujesz konto później) lub kliknij „pełna rejestracja” – jeśli za jednym zamachem chcesz podać wszystkie dane i od razu zweryfikować konto

7. Jeśli od razu chcesz odebrać wszystkie bonusy dostępne z kodem, to dokonaj pełnej rejestracji – gracze, którzy zdecydują się na szybką rejestrację otrzymają bonusy od depozytu, ale na bonus bez depozytu będą musieli poczekać do czasu aż zweryfikują konto

8. Zdecydowałeś się na pełną rejestrację? W takim razie uzupełnij ostatni etap formularzu podając dodatkowe dane takie jak numer konta bankowego, adres i dołącz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. Dane te pozwolą bukmacherowi zweryfikować twoją tożsamość

9. Po wypełnieniu formularza, czekaj na e-mail od LVBET z linkiem aktywującym konto

10. Zaloguj się na konto danymi wybranymi podczas rejestracji (login i hasło) i korzystaj z bonusów przypisanych do kodu promocyjnego

Szybka rejestracja LVBET zajmuję około 1-2 minuty, natomiast pełna rejestracja jest nieco dłuższa przez wzgląd na podanie dodatkowych danych i czas oczekiwania na weryfikacje konta.

Bonusy powitalne dostępne z kodem promocyjnym

Po co wpisujemy kod promocyjny do bukmachera? Odpowiedź jest prosta: aby na start odebrać większy bonus powitalny. Tak jest w LVBET – kod promocyjny uruchamia ofertę VIP, dedykowaną dla posiadaczy ekskluzywnego kodu. Dzięki temu po rejestracji konta możesz korzystać z bonusów LVBET.

LVBET bonus powitalny
LVBET bonus powitalny z kodem promocyjnym

Poniżej prezentujemy każdy z bonusów, jaki zyskasz z kodem oraz wyjaśniamy jak z nich skorzystać, by przekuć je na swój interes.

#1 Bonus bez depozytu 20 zł

Darmowe 20 zł otrzymasz wtedy, gdy zarejestrujesz konto z kodem promocyjnym i pozytywnie przejdziesz weryfikacje danych osobowych (dlatego trzeba przejść przez pełną rejestrację). Co więcej, aby odebrać bonus napisz na adres [email protected] wpisując w tytule “bonus bez depozytu”.

LVBET-bonus-bez-depozytu
LVBET bonus bez depozytu

Po przyznaniu bonusu jedno cię może zdziwić. Co? To że jego kwota to 1 zł. Spokojnie, LVBET nie zapomniał dopisać dodatkowych 19 zł. Bonus wyrażony jest jako 1 zł i bonus z mnożnikiem x20, który można wykorzystać obstawiając pierwszy kupon. To pozwoli uzyskać stawkę zakładu 20 zł (1 zł x20 = 20).

Bonus 20 zł możesz wykorzystać kompletując zakład “kombi” złożony z minimum 3 zdarzeń po kursie łącznym minimalnym 2.50. Jeśli wygrasz – kwota wygranej podlega obrotowi x2 w zakładach z kursem minimalnym 2.00 w ciągu 30 dni.

Jak odebrać 20 zł bez depozytu?

 1. Załóż konto LVBET korzystając z kodu promocyjnego
 2. Zweryfikuj konto
 3. Napisz na adres [email protected] wiadomośc w tytule podając “bonus bez depozytu”
 4. LVBET przyzna bonus 1 zł i mnożnik kursu x20

LVBET bonus bez depozytu w pigułce

Moment przyznaniaWartośćZasady bonusu
Po pełnej rejestracji i wysłaniu wiadomości na adres: [email protected]Bonus 1 zł i mnożnik x20 = darmowe 20 złWykorzystanie bonusu: zakład “kombi” z min. 3 selekcjami z min. kursem 2.50

To specjalny bonus dostępny tylko z naszym kodem promocyjnym!

#2 Bonus 1000 zł

LVBET bonus 1000 zł, to gratyfikacja od pierwszego depozytu wyrażona jako 1% bonus (od wpłaty) i mnożnik kursu x100. Działa na podobnej zasadzie, co bonus bez depozytu, ale żeby go otrzymać trzeba wpłacić własne środki finansowe.

W zależności, ile wpłacisz, taki otrzymasz bonus. Zastrzegając, że maksymalna wartość wynieść może 1000 zł, czyli aby skorzystać w pełni z bonusu należy zdeponować 1000 zł, wówczas 1% to 10 zł (bonus) x100 (mnożnik) = 1000 zł.

Minimalna wpłata przysługująca na bonus to 50 zł.

Jak odebrać bonus LVBET 1000 zł?

 1. Załóż konto w LVBET wpisując nasz kod promocyjny
 2. Wpłać pieniądze na konto (maksymalnie 1000 zł, chcąc odebrać 100% bonusu)
 3. Otrzymasz bonus 1% od wpłaty i mnożnik kursu x100
 4. Bonus z mnożnikiem pozostaje aktywny na koncie przez 30 dni

Jak wykorzystać bonus LVBET 1000 zł?

To że otrzymasz LVBET bonus nie oznacza, że możesz zrobić z nim, co chcesz. Niestety jest regulamin promocji, który określa sposób skorzystania z bonusowych pieniędzy i mnożnika kursu.

Aby zagrać za bonus i aktywować mnożnik kursu x100 przygotuj kupon “kombi” złożony z przynajmniej 3 selekcji z minimalnym kursem łącznym 2.50. Jeśli twój zakład będzie spełniał warunki na kuponie pojawi się niebieski przycisk “zakład bonusowy” – kliknij go i wypuść bonusowy kupon.

Bez względu na to czy zakład wygra, czy przegra kwota pierwszej wpłaty podlega warunkom obrotu.

Jak spełnić warunek obrotu depozytem?

Kwota wpłaty podlega dwukrotnemu obrotowi w zakładach “kombi” złożonych z minimum 3 zdarzeń z minimalnym kursem łącznym 2.50.

Przykład obrotu: 1000 zł (wpłata) * 2 (obrót) = 2000 zł (suma stawek potrzebna, aby spełnić warunek obrotu).

LVBET bonus 1000 zł w pigułce

Moment przyznaniaWartośćZasady bonusu
Po pierwszej wpłacie1% od pierwszej wpłaty + mnożnik kursu x100Bonus trzeba aktywować na kuponie “kombi” z min. 3 selekcjami po kursie min. 2.50

#3 LVBET bonus 500 zł

Bonus 500 zł to bonifikata przyznawana od drugiej wpłaty (po wykorzystaniu bonusu po pierwszym depozycie).To bliźniaczo podobna promocja do bonusu 1000 zł z tym, że przy kolejnym bonusie zdobyć można 1% od wpłaty i mnożnik kursu x50, co maksymalnie pozwala zyskać 500 zł.

Bonus z mnożnikiem x50 należy odebrać i wykorzystać analogicznie, co bonus z mnożnikiem x100. Regulamin oferty jest identyczny, co do aktywacji bonusu i obrotu depozytem.

Podsumowujemy kod promocyjny w LVBET

#1 Wniosek: z kodem promocyjnym możesz zyskać bonusy o łącznej kwocie 1520 zł

#2 Wniosek: bonus bez depozytu 20 zł sprawia, że pierwsze kroki w LVBET możesz stawiać na koszt bukmachera

#3 Wniosek: bonusy LVBET wyrażone są jako 1% wpłaconej kwoty i mnożnik kursu x100 lub x50, co w efekcie daje pierwotną kwotę bonusu 1000 zł lub 500 zł


#4 Wniosek: używając nasz kod masz gwarancję najwyższego bonusu LVBET na rynku – o 20 zł więcej niż w standardzie

Wciąż chętny na kod promocyjny od LVBET? Jeśli tak – odkryj kod i odbierz bonusy dla nowych klientów!

Odbierz LVBET kod promocyjny