LVBET to jedyny bukmacher w Polsce, u którego obstawisz wyniki coraz to bardziej popularnych gal Fame MMA. Jakie zakłady można typować na walki typu “Freak Fight”?

W czerwcu 2018 roku odbyła się pierwsza gala Fame MMA. Co dla jednych jest definicją obciachu, dla drugich to atrakcyjna rozrywka. Już wtedy zainteresowanie galą przerosło oczekiwania organizatorów, czego dowodem fakt, że walki Fame MMA z małej areny w Koszalinie trafiły do wielkich hal sportowych, m.in. Ergo Areny w Sopocie mogącej pomieścić 15 tysięcy osób.

Czym jest Fame MMA? Co wspólnego z Fame MMA ma LVBET? Kto walczy w Fame MMA? Jaka jest aktualna karta walk i kursy? O tym poniższy artykuł.


Fame MMA – celebryci w akcji

Fame MMA to pierwsza w Polsce instytucja, która organizuje walki “Freak Fight”. Co to za pojedynki? To konfrontacje celebrytów, znanych Youtuberów, cieszących się wielką popularnością w mediach społecznościowych.


W rywalizacji udział biorą amatorzy sportów walki, ale cała konfrontacja odbywa się według zasad MMA ( z ang. mixed martial arts). Organizatorzy dbają o to, aby wszystko miało podobny przebieg, który jest m.in. starciach UFC czy KSW. Są sędziowie, trenerzy, konferencje, widownia…i wiele szumu.

Fenomen Fame MMA

Pierwsza gala Fama MMA odbyła się w Koszalinie, a poziom zainteresowania i wyniki oglądalności pokazały, że na tego typu wydarzenia jest w Polsce koniunktura. Dowód? Marcowa 3. edycja Fame MMA miała miejsce w wypełnionej po brzegi łódzkiej Atlas Arenie. Początkowo gale Fame MMA były transmitowane na Youtubie (w szczytowym momencie walki oglądało “na żywo” 240 tysięcy osób), a teraz transmisje dostępne są za pośrednictwem Pay Per Viev.

Co pociąga tłumy za Fame MMA? To że publiczność może zobaczyć w oktagonie przeciwko sobie osoby, które kojarzy z mediów. Co więcej, każdej gali Fame MMA towarzyszy duże spięcie🔥, a scenariusz każdej konferencji czy walki jest trudny do przewidzenia.

Nic dziwnego, że Fame MMA sięga do tak szerokiej publiczności przede wszystkim w mediach społecznościowych:

Youtube507.348 subskrypcji
Instagram 554.320 obserwujących
Facebook67.680 polubień

Kto stoi za Fame MMA?

Twórcami organizacji Fame MMA są Wojciech Gola (znany z Warsaw Shore) oraz Michał “Boxdel” Baron, youtuber. 

Fame MMA sp. z o.o. mieści się w Poznaniu na ulicy Dmowskiego 85.

Mistrzowie Fame MMA

Walka-Fame-MMA
Walka Fame MMA

Waga ciężka

MistrzOd kiedy
Michał Maron24 marzec 2019

Waga półśrednia

MistrzOd kiedy
Dawid Malczyński13 październik 2018

Kobiety

MistrzOd kiedy
Aniela Bogusz22 czerwiec 2019

Piąta edycja gali Fame MMA: karta walk i kursy

Najbliższa 5. gala Fame MMA odbędzie się w sopockiej Ergo Arenie 26 października (sobota)⏰. Organizatorzy zaplanowali osiem pojedynków. Siedem starć męski i jedno kobiece.

W internecie fanów Fame MMA elektryzuje pytanie: kto z kim? Przed każdą galą rośnie fala spekulacji, a później dochodzi do wybuchowych konferencji i wyzywających zapowiedzi. Nieparlamentarny język, to chleb powszedni w Fame MMA.

Karta walk 5. gali Fame MMA💪:

MAREK „KRUSZWIL” KRUSZEL – MATEUSZ „MINIMAJK” KRZYŻANOWSKI kursy: 1.781.94

MARCIN NAJMAN – PIOTR „BONUS BGC” WITCZAK kursy: 1.333.05

SZYMON „ISAMU” KASPRZYK – MARCIN „RAFONIX” KRASUCKI kursy: 1.125.40

MARCIN MALCZYŃSKI – MAREK „ADBUSTER” HOFFMAN kursy: 1.502.40

DAWID MALCZYNSKI – TOMASZ OLEJNIK kursy: 1.077.10

KAMIL „KASTI” STEPIŃSKI – KRYSTIAN „KRYCHA” WILCZAK kursy: 3.051.33

EWELINA „EWELONA” KUBIAK – MONIKA „ESMERALDA” GODLEWSKA kursy: 1.702.05

KAMIL HASSAN – OLEH „OLEG” RIASZEŃCZEW kursy: 1.512.40

LVBET zakłady na Fame MMA

Zakłady bukmacherskie LVBET są oficjalnym sponsorem Fame MMA i mają monopol na poszczególne kursy. Co to oznacza? To że tylko LVBET może oferować zakłady na Fame MMA i u żadnego bukmachera nie są one dostępne.

Jako fan Fame MMA masz tylko jedną możliwość typowania gali: w LVBET.

Jak typować Fame MMA?

Jeśli zdecydowałeś się na obstawianie walk Fame MMA, to możesz to zrobić u jednego bukmachera – LVBET. W sytuacji, gdy nie posiadasz u niego konta możesz je założyć korzystając z naszego kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymasz darmowe 20 zł na start.

  1. Przejdź na stronę LVBET – tylko tam obstawisz Fame MMA
  2. Zarejestruj konto – wpisz nasz kod promocyjny
  3. Odbierz bonus bez depozytu 20 zł i bonusy od depozytu do 1500 zł
  4. Przejdź do zakładki “zakłady bukmacherskie” na stronie LVBET
  5. Wyszukaj kursy na Fame MMA – wyświetlą ci się aktualne walki i możliwe warianty typowania
  6. Wybierz zakłady i zagraj kupon
  7. Czekaj na rozstrzygnięcie gali

LVBET bonus na Fame MMA

Jako że LVBET jest sponsorem gali Fame MMA i posiada na wyłączność zakłady na to wydarzenie, to może pozwolić sobie na specjalne oferty dla swoich klientów. Tak się dzieje, ponieważ co gala, to wyjątkowy bonus od LVBET.

LVBET bonus powitalny
LVBET bonus powitalny z kodem promocyjnym

Podczas Fame MMA 4 bukmacher LVBET zorganizował konkurs, w którym dziesięciu graczy z najwyższym kursem wygranego kuponu otrzymało nagrody. Zwycięzca – bonus 1500 zł. Aby kupon kwalifikował się do promocji musiał być zagrany po minimalnej stawce 20 zł. Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie LVBET. 

Czy gale Fame MMA są uczciwe?

Jeżeli w sporcie zawodowym zdarzają się przypadki ustawiania meczów, to czy celebryckie starcia nie są obarczone takim ryzykiem?

Podczas 3. gali Fame MMA doszło do dużej kontrowersji przy walce Adriana „Polaka” Polańskiego z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Decyzją sędziów „na punkty” wygrał „Polak”, co rozwścieczyło kibiców, ekspertów i samego zainteresowanego. W ich opinii zdecydowanie lepszym zawodnikiem był „Don Kasjo”, który zgodnie z prawem odwołał się od decyzji sędziów. Widzowie snuli teorie spiskowe – szczególnie ci, którzy postawili na Kasjusza. Zarzucano ustawienie walki. Po rozpatrzeniu odwołania sędziowie skorygowali werdykt i walka padła łupem „Don Kasjo”.

Co zrobił LVBET? Zgodnie z prawem LVBET mógł stosować się do pierwszej decyzji arbitrów. Bukmacher jednak próbując wyjść z twarzą z całego zajścia kierował się interesem graczy. Obstawiający zwycięstwo „Polaka” utrzymali swoje wygrane, a ci grający na Kasjusza zyskali zwroty stawek.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *