LVBET wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i stworzył dedykowaną platformę poświęconą tylko rozgrywkom e-sportu. Klient w ten sposób ma na wyciągnięcie ręki wszystkie zakłady e-sportowe i aktualne transmisje live.

Oczywiście LVBET to nie jedyny legalny bukmacher w Polsce oferujący zakłady na e-sport, ale żadna inna firma nie robi tego aż tak kompleksowo. Jak tłumaczy Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET, e-sport to jedna z najczęściej typowanych dyscyplin wśród klientów tego bukmachera, stąd pomysł na portal poświęcony tylko e-sportowi pod domeną https://lvbet.pl/pl/esport.

E-sport w LVBET obstawiać można na stronie internetowej i w mobilnej aplikacji.

Co oferuje LVBET e-sport?

W 2019 roku LVBET uruchomił dedykowaną platformę dla osób obstawiających e-sport. Specjalnie dla tego projektu bukmacher zmienił logo i kolorystykę strony internetowej, by odróżniała się nieco od oryginału, gdzie znajdują się wszystkie zakłady sportowe. Co więcej, w tym czasie bukmacher stał się sponsorem transmisji Esport Championship Series. To pozwoliło transmitować e-sportowe wydarzenia na stronach LVBET.

LVBET e-sport
LVBET e-sport

Głównym produktem są zakłady na e-sport. W LVBET obstawisz wydarzenia z takich gier jak:

  • CS:GO
  • DOTA 2
  • League of Legends
  • FIFA

Bukmacher oferuje zakłady na zagraniczne ligi i turnieje oraz wewnątrz polskie zmagania. Najpopularniejszymi rynkami są klasyczne typy na: kto wygra mecz? Ale chociażby przy meczach CS:GO typować można kilkadziesiąt rynków: kto wygra mapę, suma rund, dogrywki itd.

W ramach e-sportowych rozgrywek można tworzyć kupony pojedyncze, kombinacyjne i systemowe.

Transmisje live e-sport

Na platformie LVBET transmisje “na żywo” z rozgrywek e-sportu dostępne są za pośrednictwem platformy twitch.tv. Często w transmisjach występuje polski komentarz.

Transmisje live e-sportu
Transmisje live e-sportu

Bonusy na e-sport

Co jakiś czas LVBET przygotowuje bonusy związane z rozgrywkami e-sportu. Na chwilę obecną dostępny jest kod promocyjny LVBET dla nowych graczy, który pozwala odebrać bonusy na start.

Często w LVBET pojawia się promocja, dzięki której można odebrać doładowanie 14% do wygranych zakładów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *