LVBET umożliwia rejestrację konta w modelu błyskawicznym, który zajmuje dosłownie 1-2 minuty. Wypełniając parę pól w formularzu rejestracyjnym stajesz się klientem LVBET.

Nowy gracz LVBET może skorzystać z szybkiej rejestracji, która nie wymaga dowodu osobistego lub od razu przejść pełny proces zwieńczony podaniem bardziej szczegółowych danych i weryfikacją konta.

Co najistotniejsze? To że konto w LVBET założyć może tylko pełnoletnia osoba. 

Na betkod.pl podajemy kod promocyjny LVBET, który pozwala odebrać bonus powitalny. Aby skorzystać z promocji niezbędna jest rejestracja konta, dlatego w tym artykule wyjaśnimy krok po kroku jak poprawnie założyć konto w LVBET.

Czego potrzebujesz, by zarejestrować się w LVBET?

Jeśli zdecydujesz się na błyskawiczną rejestrację, to oczywiście skończonych 18 lat. Żeby odebrać wyższy bonus na start przydałby się także aktywny kod promocyjny. Co więcej? W procesie szybkiej rejestracji potrzebny jest także numer telefonu, adres e-mail i numer PESEL.

Decydując się od razu na pełną rejestrację będziesz musiał mieć przy sobie dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz numer rachunku bankowego, z którego będziesz prowadził transakcje do LVBET. Po co dokument tożsamości? By zweryfikować tożsamość, czyli żeby bukmacher wiedział, że podane dane w formularzu są po prostu prawdziwe.

Jakie dane trzeba podać podczas rejestracji?

Generalnie rejestracja konta u legalnych bukmacherów wygląda podobnie, ponieważ to, jakie dane są wymagane do założenia konta określa ustawa hazardowa. De facto wszędzie trzeba podać ten sam pakiet danych osobowych (część w szybkiej rejestracji, a resztę w pełnej):

Dowód osobisty
Dowód osobisty
  • imię, 
  • nazwisko, 
  • płeć, 
  • data urodzenia, 
  • numer PESEL, 
  • miejsce zamieszkania, 
  • adres e-mail, 
  • numer telefonu, 
  • numer paszportu lub dowodu osobistego, 
  • numer Rachunku bankowego,

Jak zarejestrować się w LVBET?

Przechodząc na stronę LVBET i klikając “zarejestruj się” zostaniesz przekierowany do formularza, który składa się z dwóch okien (szybka rejestracja) lub trzech okien (pełna rejestracja).

W pierwszym kroku rejestracji należy podać podstawowe informacje odnośnie imienia, nazwiska, narodowości i numeru PESEL.

Rejestracja LVBET - krok pierwszy
Rejestracja LVBET – krok pierwszy

W drugim kroku bukmacher prosi o nieco więcej danych dotyczących konta, czyli ustawiasz login, hasło, adres e-mail, dodajesz numer telefonu i kod promocji. Na tym etapie możesz zakończyć rejestrację, a resztę danych uzupełnić później lub od razu to zrobić klikając w przycisk “pełna rejestracja”.

Rejestracja LVBET - drugi krok
Rejestracja LVBET – drugi krok

W trzecim oknie tzw. pełnej rejestracji trzeba wpisać szczegółowe dane: datę urodzenia, adres, kod pocztowy, numer konta bankowego i załączyć skany/zdjęcia obu stron dokumentu tożsamości.

Czemu lepiej od razu przejść pełną rejestrację?

Konto tymczasowe niesie ze sobą kilka ograniczeń – to m.in. brak możliwości odebrania darmowego bonusu bez depozytu, który zostanie dopisany do konta w chwili ukończenia pełnej rejestracji. Co więcej? Jeśli zakończyć rejestrację na drugim etapie, to nie będziesz mógł wypłacić wygranej, a limit na zakłady wyniesie 5200 złotych.

Przechodząc trzeci krok rejestracji nie będziesz miał żadnych ograniczeń, co do wypłaty, limitu stawek, a dodatkowo otrzymasz darmowy bonus.

Odrzucona weryfikacja?

Zdarza się, że LVBET odrzuca skan/zdjęcie dokumentu tożsamości informując o tym e-mailowo. Dlaczego? Najczęstszy powód to niewyraźny lub czarno-biały obraz. Jeśli tak się stanie, uzupełnij ponownie dokumenty w zakładce “moje konto” – – > “moje dokumenty”.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *