Będąc klientem zakładów bukmacherskich LVBET przy wykorzystaniu internetowych metod płatności możesz dowolnie wpłacać i wypłacać pieniądze z elektronicznego portfela. Poniżej przedstawiamy dostępne metody płatności w LVBET.

Po zarejestrowaniu konta w LVBET z kodem promocyjnym otrzymasz bonus bez depozytu 20 zł. Dla jednych to dużo, a dla drugich mało. M.in. chcąc odebrać kolejny bonus 1500 zł należy dokonać wpłaty na konto. Opcje płatnicze to istotny punkt w ocenie jakości bukmachera. Co jest istotne? Bezpieczeństwo transferowanych środków oraz wygodne metody.

Jak wpłacić pieniądze do LVBET?

Depozyt w LVBET złożyć można przy użyciu komputera lub mobilnej aplikacji. Bukmacher umożliwia wiele sprawdzonych narzędzi do dokonywania płatności znanych ze sklepów online – od błyskawicznych przelewów po portfele elektroniczne.

Płatności LVBET
Płatności LVBET

Minimalna kwota wpłaty w LVBET rozpoczyna się od 10 złotych. Co ważne, żaden z pośredników płatności i bukmacher nie pobierają prowizji od transakcji. Co oznacza, że wpłacając 10 zł – tyle istotnie trafi na twoje konto LVBET.

Aby zrealizować wpłatę w LVBET należy po zalogowaniu na konto wejść w zakładkę „Moje Konto”, a następnie do okna z depozytami. Tam należy określić wartość wpłaty i metodę, którą chcesz zrealizować przelew. W kolejnym kroku należy stosować się do komunikatów pośredników.

Wpłaty w LVBET można dokonywać tylko w polskiej walucie.

Wpłaty w LVBET

Metoda płatnościMinimalna i maksymalna wpłataProwizjaCzas realizacji
Paymenticon10 – 5000 zł0%natychmiast
dotpay10 – 10000 zł0%natychmiast
Przelewy2410 – 10000 zł0%1-30 minut
tpay10 – 10000 zł0%natychmiast
BLIK10 – 10000 zł0%do 24 godzin
paysafecard20 – 3000 zł0%natychmiast
Skrill40 – 20000 zł0%do 30 minut

Jak wypłacić pieniądze z LVBET?

Wypłaty w LVBET realizowane są w dni powszednie (nie w weekendy). Pieniądze z konta można podjąć po zatwierdzeniu kwoty i wybraniu metody wypłaty.

Aby wypłacić zgromadzone środki na koncie LVBET przejdź do zakładki „Moje Konto” i wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić. Po zatwierdzeniu – pieniądze zostaną przekazana do wytransferowania.

Wypłaty w LVBET

Opcja wypłatyKwota wypłatyOpłataCzas oczekiwania
Paymenticon25 – 10000 złbrak1-2 dni robocze
Przelew bankowy25 – 20000 złbrak2-7 dni robocze

LVBET Rapid Pay

Dzięki systemowi błyskawicznych wypłat LVBET Rapid Pay klienci mogą wypłacić swoje wygrane w ciągu dosłownie kilkunastu minut!

Dotyczy to takich banków jak mBank, Inteligo, PKO, Alior, nestBank, IdeaBank, Credit Agricole i Getin Bank.

Metoda wypłat Rapid Pay działa codziennie (nawet w święta) przez 17 godzin na dobę. Jest całkowicie niezależna od zewnętrznych dostawców.

Schemat działania Rapid Pay

Rapid Pay
Rapid Pay

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *