Będąc klientem zakładów bukmacherskich LVBET przy wykorzystaniu internetowych metod płatności możesz dowolnie wpłacać i wypłacać pieniądze z elektronicznego portfela. Poniżej przedstawiamy dostępne metody płatności w LVBET.

Po zarejestrowaniu konta w LVBET z kodem promocyjnym otrzymasz bonus bez depozytu 20 zł. Dla jednych to dużo, a dla drugich mało. M.in. chcąc odebrać kolejny bonus 1500 zł należy dokonać wpłaty na konto. Opcje płatnicze to istotny punkt w ocenie jakości bukmachera. Co jest istotne? Bezpieczeństwo transferowanych środków oraz wygodne metody.

Jak wpłacić pieniądze do LVBET?

Depozyt w LVBET złożyć można przy użyciu komputera lub mobilnej aplikacji. Bukmacher umożliwia wiele sprawdzonych narzędzi do dokonywania płatności znanych ze sklepów online – od błyskawicznych przelewów po portfele elektroniczne.

Płatności LVBET
Płatności LVBET

Minimalna kwota wpłaty w LVBET rozpoczyna się od 10 złotych. Co ważne, żaden z pośredników płatności i bukmacher nie pobierają prowizji od transakcji. Co oznacza, że wpłacając 10 zł – tyle istotnie trafi na twoje konto LVBET.

Aby zrealizować wpłatę w LVBET należy po zalogowaniu na konto wejść w zakładkę „Moje Konto”, a następnie do okna z depozytami. Tam należy określić wartość wpłaty i metodę, którą chcesz zrealizować przelew. W kolejnym kroku należy stosować się do komunikatów pośredników.

Wpłaty w LVBET można dokonywać tylko w polskiej walucie.

Wpłaty w LVBET

Metoda płatnościMinimalna i maksymalna wpłataProwizjaCzas realizacji
Paymenticon10 – 5000 zł0%natychmiast
dotpay10 – 10000 zł0%natychmiast
Przelewy2410 – 10000 zł0%1-30 minut
tpay10 – 10000 zł0%natychmiast
BLIK10 – 10000 zł0%do 24 godzin
paysafecard20 – 3000 zł0%natychmiast
Skrill40 – 20000 zł0%do 30 minut

Jak wypłacić pieniądze z LVBET?

Wypłaty w LVBET realizowane są w dni powszednie (nie w weekendy). Pieniądze z konta można podjąć po zatwierdzeniu kwoty i wybraniu metody wypłaty.

Aby wypłacić zgromadzone środki na koncie LVBET przejdź do zakładki „Moje Konto” i wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić. Po zatwierdzeniu – pieniądze zostaną przekazana do wytransferowania.

Wypłaty w LVBET

Opcja wypłatyKwota wypłatyOpłataCzas oczekiwania
Paymenticon25 – 10000 złbrak1-2 dni robocze
Przelew bankowy25 – 20000 złbrak2-7 dni robocze

LVBET Rapid Pay

Dzięki systemowi błyskawicznych wypłat LVBET Rapid Pay klienci mogą wypłacić swoje wygrane w ciągu dosłownie kilkunastu minut!

Dotyczy to takich banków jak mBank, Inteligo, PKO, Alior, nestBank, IdeaBank, Credit Agricole i Getin Bank.

Metoda wypłat Rapid Pay działa codziennie (nawet w święta) przez 17 godzin na dobę. Jest całkowicie niezależna od zewnętrznych dostawców.

Schemat działania Rapid Pay

Rapid Pay
Rapid Pay

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *