Chcesz wiedzieć jak działa cash-out w LVBET? To narzędzie, dzięki któremu wcześniej wypłacisz wygraną i oszczędzisz sporo nerwów. Sprawdź nasz opis funkcji LVBET cash-out.

To narzędzie, które od kilku lat cieszy się wielką popularnością wśród graczy zakładów bukmacherskich. Co więcej, powiemy, że żaden z profesjonalnych typerów nie może przejść obok niego obojętnie. Cash-out pozwala zarządzać kuponem i reagować na zmieniającą się sytuację, dzięki czemu nie musimy czekać na rozstrzygnięcie meczów z zawiązanymi rękoma.

W LVBET funkcja cash-out działa i realizuje swoje główne zadanie, czyli daje możliwość wcześniejszej wypłaty wygranej, bez konieczności czekania na zakończenie wszystkich wytypowanych spotkań.


Co to jest cash-out?

W tłumaczeniu z języka angielskiego zwrot “cash-out” oznacza wypłatę. W ujęciu bukmacherskim, to czynność związana z wcześniejszym rozliczeniem kupony i odbiorem wygranej. Co w tym takiego wyjątkowego? To że nie musimy czekać do ostatniego gwizdka, by podjąć przysługującą nam wygraną.

W środowisku typerów cash-out określany jest także jako “zamknięcie kuponu” lub “odsprzedanie kuponu”. Każdy z tych zwrotów oznacza to samo – czyli wypłatę wygranej nie czekając na wyniki wszystkich obstawionych zdarzeń.

Jeszcze do niedawna panowała zasada, że postawiony zakład jest jak amen w pacierzu i nie można nic z nim zrobić. Cash-out rewiduje tego typu myślenie, bo pozwala mieć kontrolę nad kuponem.

Kiedy cash-out jest dostępny w LVBET?

Co najważniejsze z cash-out w LVBET (tak jak u innych bukmacherów) możesz skorzystać przede wszystkim wtedy, gdy na kuponie nie posiadasz przegranego typu.

✅Na kuponach typu singiel (pojedynczy) i kombi (wielokrotny”

✅W zakładach przedmeczowych i live

✅W sytuacji, gdy na kuponie nie ma ani jednego zdarzenia rozliczonego jako przegrane

✅Każde z nierozstrzygniętych zdarzeń wciąż znajduje się w ofercie LVBET

Kiedy nie możesz skorzystać z cash-out?

  • Gdy kwota cash-out będzie niższa niż stawka
  • Jedno ze zdarzeń zostało rozliczone jako przegrane

W kontekście zapisów ustawy hazardowej, wygrana musi być wyższa niż stawka, dlatego cash-out zawsze będzie wyższy na postawiona stawka. 

Jak skorzystać z LVBET cash-out?

Funkcja cash-out LVBET dostępna jest na stronie internetowej bukmachera oraz w mobilnej aplikacji.

O tym, czy masz możliwość wcześniejszej wypłaty poinformuje cię bukmacher w zakładce “moje zakłady” – poprzez czerwone oznaczenie “cash-out”. Decydując się na wypłatę cash-out sprawdź proponowaną kwotę, a jeśli oferta ci odpowiada kliknij “wypłać”. Wówczas kupon zostanie przedwcześnie rozliczony, a na twoje konto powędrują środki proponowane w cash-out.

Cash-out LVBET
Cash-out LVBET

Po wypłacie cash-out nie ma możliwości powrotu do pierwotnego kuponu – to nieodwracalna decyzja, a bukmacher nie przyjmuje reklamacji.

Od czego zależy wysokość cash-out?

Wysokość wypłaty zależy od aktualnych kursów zdarzenia przy którym chcemy skorzystać z tej opcji uwzględniając kurs ogólny kuponu i stawkę.

Cash-out a bonusy LVBET

LVBET oferuje bonusy na start, a także promocje dla stałych graczy. Każdy z bonusów należy obrócić. Stąd rodzi się pytanie, czy funkcja cash-out dostępna jest w zakładach bonusowych?

LVBET bonus powitalny
LVBET bonus powitalny z kodem promocyjnym

Nie. Zakłady biorące udział w obrocie nie mogą być rozliczone przy pomocy cash-out. To stały punkt regulaminu każdej promocji LVBET. Pamiętaj – obracając bonus nie korzystaj z cash-out, bo wówczas stawka nie będzie zaliczana na poczet obrotu.

Czy cash-out w LVBET się opłaca?

👍 Co zyskujesz z cash-out? 👎 Co tracisz z cash-out?
Gwarantowaną wygranąMożliwość wyższej wygranej
Kontrolę nad kuponem
Redukcje stresu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *